Witamy na stronach Biodom Polska. | O firmie
Powrót

O FIRMIE

Firma nasza powstała na przełomie 1999 i 2000 roku. Pierwsze nasze zamówienia realizowane były na rynek Europy Zachodniej i Skandynawii. Tam nauczyliśmy się technologii budowy domów z drewnianych bali, tam też nauczyliśmy się jakości produkcji pod bacznym okiem wymagających klientów.

Obecnie, sami bez nadzoru Partnerów, postanowiliśmy rozpocząć produkcję domów z bali również z przeznaczeniem na rynek krajowy. Nadal ponad 90% naszej produkcji kierowana jest na rynek Zachodniej Europy - dokładnie do Francji, gdzie stworzyliśmy sieć naszych biur handlowych promujących nasze wyroby. Coraz większe zainteresowanie ekologią, coraz więcej pytań polskich inwestorów, skłania nas do zainteresowania się polskim odbiorcą i dlatego powstała ta strona abyście mogli poznać nasze wyroby.

Zobacz projekty i zdjęcia...

O DOMACH Z DREWNA POWIEDZIEĆ MOŻNA DUŻO, ALE NAJŁATWIEJ JEST OKREŚLIĆ JE JAKO ŻYJĄCE I ODDYCHAJĄCE TYM SAMYM POWIETRZEM CO ICH WŁAŚCICIELE.

Korzystny mikroklimat wewnątrz domu jest przyjazny człowiekowi. Drewniany dom jest ciepły zimą a chłodny latem. Walory estetyczne wnętrz domów nie zastąpią najpiękniejsze nawet fototapety, a spoistość i masywne przekroje cechują się wbrew pozorom - wysoką odpornością ogniową.

Nasze domy budowane są znaną od lat metodą wieńcową, najpopularniejszą i najszerzej stosowaną.


Valid HTML 4.01!
Valid CSS!